G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

21 Şubat 2020 Cuma

Adıyaman Geriledi, Yoksullaştı

Haber7 Yaman: Adıyaman'a Acemi Birlik Kurulmalıdır

( Özel Haber) Haber7 Yaman , 'Adıyama'da Acemi Birliğin kurulması ekonomiye canlılık kazandıracaktır.'

30 Temmuz 2018 Pazartesi 02:46
Bu haber 947 kez okundu
Haber7 Yaman: Adıyaman'a Acemi Birlik Kurulmalıdır
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

( Özel Haber) Gündem oluşturmaya devam eden Haber7 Yaman bu haftaki özel haberinde ''Adıyaman'a Acemi Birlik Kurulsun '' haber başlığı ile okuyucularıyla buluşuyor. Adıyaman'ın en etkili haber sitelerinden biri olan Haber7 Yaman yetkililerden Adıyaman için Acemi Birliğin kurulmasını talep ediyor. Acemi Birlik Kent Ekonomisine Canlılık Kazandıracak
Huzur ve Barış kenti olan Adıyaman'ın ekonomisine katkı sağlamak adına yeni yasama yılında gündemine Acemi birliğin Adıyaman'a kurulmasını almalıdır. Acemi Birliğin kurulmasıyla birlikte kente ekonomik anlamda canlılık kazandırması beklenen adımın atılması gerekiyor. Nüfusu her geçen gün artan Adıyaman Acemi Birliğin kurulmasıyla bölgenin beklentisini azaltacaktır. Konu ile ilgili açıklamaları her kuruluşun gündemine alması Adıyaman için kazanç heline gelecektir. Bu konuda yeni yasama yılında beklentilerin gündeme alınması için yoğun çaba sarfedilmelidir.

Acemi Birlik Her sektörü ilgilendiriyor
 Kent adına önemli bir adım olarak gördüğümüz askeri acemi birliğin kurulması bölgeki esnafın ekonomide daha da canlanmasına olanak sağlayacaktır. Ulaşım ağlarının yapılmasıyla birlikte ulaşım-ulaştırma şirketlerinde hareketlilikler başlayacaktır. Adıyaman'a ekonomik anlamda katkı sağlayacağı düşünülen birliğin her sektörü yakından ilgilendiriyor. Sektör koşulları  gözetilerek Adıyaman'a kazanım sağlanmalıdır. 

Acemi Birliğin Adıyaman'a  Kurulması Desteklenmelidir

Ekonomiye canlılık kazandıracağı düşünülen Acemi Birliğin Kurulması her kesim tarafında desteklenmelidir. İlgili bakanlık ile iletişime geçilmedlir. Her kurum ve kuruluş (platform, Stk , Basın , Yöneticiler, Temsilciler, köşe yazarları , Politikacılar ) gündemine bu konuyu almalı ve desteklemeldir.


Gündemimize bu hafta Adıyaman iline 'Acemi Birlik Kurulsun'  başlıklı haberimizin ses getireceğine inanıyoruz. Adıyaman bunu hak ediyor. Ve ilgilerin bu konuyu gündeme almalarını rica ediyoruz. Her Şey Adıyaman İçin

haber7 Yaman

 

    Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->