G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

08 Nisan 2020 Çarşamba

Adıyaman Geriledi, Yoksullaştı

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Mahmut Akay

11 Mayıs 2018, 16:17
Bu röportaj 2761 kez okundu
Ak Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Mahmut Akay
Haber7yaman
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
 24 haziran seçimlerine doğru Adıyaman'da en genç aday adaylardan biri olan Mahmut Mert Akay ile birlikte Erken seçimi konuştuk. Kendisini tanıma fırsatı bulduk İşte röportajımız.

Haber7yaman: M. Akay Kimdir? Neden Ak Parti?
Akay: Mahmut Akay Adıyaman gençliğinin sesi 1994 doğumlu Adıyaman Üniversitesi Bilgisayar programcılığı mezunuyum. Yıllarca Adıyaman suyunu içen havasını soluyan bir kardeşiniz. Gençlerin sorunları çok iyi bilen ve Mercan Tv'de çalışan hedefleri doğrultısunda ilerleyen bir aday.. Neden Ak Parti , Ak parti 16 yıllık iktidarı olan bir parti. Gençlere ve kadınlara önem veriyor. 16 yıl iktidar olmuş çok önemli projelere imza atmıştır. Osman gazi köprüsü, Avrasya tüneli 3. Köprü Havalimanları örneklerinden biridir. Türkiye'nin önemli bir lideri var . Cumhurbaşkanımız Erdoğan ile Türkiye muassır medeniyetler seviyesine ulaşacaktır. İstikrarın devam etmesi için Ak Parti....

 Haber7yaman: Ak parti Gençliğe Nasıl bakıyor?

Akay: Ak parti gençliğe sahip çıkıyor

 Haber7yaman:Ak partinin diğer partilerile ittifakta bulunmasını nasıl görüyorsunuz?

 Akay: Türkiye bayrağı için devleti için tek yürek oldu. Dünya Türkiye'nin gelişmesine müsade etmiyor. Türkeye'nin dayanışmaya ihtiyacı var ve ittifakta bulunan Mhp ile BBp partisine şükranlarımı borçluyum. Aynı anlayış çerçevesinde devam ediyoruz.

 Haber7yaman: Adıyaman'ın sorunlarının neler olduğunu ve çözümünde neleri hedefliyorsunuz?

Adıyaman'da işsizlik oranı var. Turizm geliştirilmelidr. En önemli değerlerimiz Nemrut , Sahabe, Cendere vePerre gibi turizm potansiyeli yüksek bir şehir bununla ilgili adaylığım sürecinde paylaşımlarda bulunacağız.

 Haber7yaman: ak parti teşkilatlarını nasıl görüyorsunuz?

Arı gibi çalışan bir teşkilat anlayışı var. Her gün seçim varmış gibi çalışmaya devam ediyorlar. Davasını ileriye götüren bir teşkilat gücüne her geçen gün güç katıyor.

 Haber7yaman: Aday Adayları içerisinde en genç aday sizsiniz sizi adaylığa götüren sebap ne?
 Gençliği sesi olmak. Yeni sistemde seçilme yaşının 18'e indirilmesiyle birlikte parlemontoda gençliğin sesininde olması gerektiğini düşündüm bu konuda gençlik adına önemli adımlar atacağız .Yeni nesil gençlik nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

 Haber7yaman: Adıyaman'da seçim sonucu ne Olur?

Akay: Adıyaman yine ak partiyi yalnız bırakmayacaktır. Her seçimde zaferle ayrılan Adıyaman bu seferde partisine sahip çıkacaktır.

Haber7yaman: Seçmenlere neler söyleyeceksiniz?
Akay: Türkiye'nin birlikteliğe ihtiyacı var. Hep birlikte aynı duygularla ve heyecenla davamızı devam ettireceğiz. Gençlerin temsiliyeti emin ellerde . Haziran seçimlerinin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyor. Milletemizin hayır duasını istiyorum.Haber7yaman ailesine sonsuz teşekkür ediyorum.
Herkese sevgilerle     Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->