24 Ocak 2018 Çarşamba

Asgari Ücret 1603 Tl Oldu

Adıyaman Bakan İstiyor!

Ak Partinin 15 yıllık iktidarlığı döneminde sürekli destek veren Adıyaman yeni kabinede Adıyaman'lı Bakan istiyor.

27 Nisan 2017 Perşembe 17:08
Bu haber 395 kez okundu
Adıyaman Bakan İstiyor!

   Referandumun ardından gözler yeni kabineye çevrildi. Yıllardır Ak Partiye destek veren Adıyaman , Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan süprüs bir adım bekliyor. Cumhurbaşkanına yakınlığı ile bilinen Tbmm başkanvekili Ahmet Aydın'ın kabine revizyonunda bakan olarak görmek istiyor. Referandum sürecinde İsmail Kahraman'ın rahatsızlığı üzerine Meclisi yöneterek ön plana çıkmıştı. Özellikle Ak partinin üst kademsinde olduğunu düşündüğümüz ve her geçen gün yukarılara tırmanan ivmesiyle revizyonda ön plana çıkan sisimler arasında yer alıyor.

Ak Partinin iktidarı döneminde yıllarca Bakan çıkaramayan Adıyaman halkı verdiği desteğin hakkını Bakan olarak görmek istiyor. İstanbul , Ankara, İzmir, Aydın, Diyarbakır gibi büyükşehir illerinde yatırımın en çok olmasına rağmen Referandumda bu illerde hayır oyu çıkmıştır. Yatırımn diğer illere göre az olmasına  rağmen Adıyaman sürekli destek vermiştir. Adıyaman bu hakkınnı arıyor. Seçimden seçime sürekli Adıyaman'da bakanlık mevzusu dillerden düşmüyor. Yatırım artması Adıyaman'ın sorunlarının ortadan kalkması için Adıyaman hakkını aramalıdır. 
Adıyaman Unutulacak MI yoksa ödüllendirilecek mi?

21 Mayıs'ta Ak parti genel başkanlığına tekrar dönecek olan Erdoğan kabine revizyonunda Adıyaman'ı Unutacak Mı?     Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Seçim Barajı Düşürülmeli Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV