G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

37- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

38- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

39- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

40- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

9- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

11- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

23 Mart 2019 Cumartesi

Ücretleri ödenmeyen maden işçileri eylem yaptı

Erdoğan Kimleri Çizdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milletvekili listesini hazırlarken 'sadakat' ve 'güven' kriterlerine bakacağı, Davutoğlu ekibinden başvuru yapan isimlerin liste dışı kalabileceği belirtiliyor.

13 Mayıs 2018 Pazar 12:48
Bu haber 253 kez okundu
Erdoğan Kimleri Çizdi
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

 http://haber.sol.org.tr'nin haberine göre, Erdoğan milletvekili listesini hazırlarken 'sadakat ve güven' kritirlerine bakacağı Davutoğlu ekibinden başvuru yapan isimlerin liste dışı kalabileceği düşünülüyor.
Erdoğan'nın milletvekili listeleriyle ilgili ilk çalışmasını Özbekistan -Güney Kore gezisi sırasında uçaktaa ve gece otelde yağtığı öğrenildi.İlk etapta oluşturduğu listede halen milletvekili olanlardan 120 ismin bulunduğu öne sürüldü. Aday adaylarının cemaat bağlantıları yakın akraba ve arkdaşları arasında cemaatçi olup olmadığı buna ilşkin istihbarat raporları da desteklenerek inceleniyor. Başvuranların ilgii bölgesinde ve yerelde hakkında çıkan iddalar teşkilat ve parti tabanı tarafından kendisi hakkında yapılan değernlendirmeler de dikkate alınıyor. Mevcut vekillerinde mecliste gösterdiği performas vedevamlılıklarına bakılıyor.
 Yeni Akp grubunda Meclis'te sayılsal çoğunlukla ilgili sıkıntı yaşanabileceği de göz önünde bulundurularak gruba girecek tüm isimler sadakat ve güven esasına göre seçiliyor. Geçmiş dönemde parti politikasına ters düşen isimler listeye konulmayacak. Son çalışma Erdoğan İngiltere ziyareti dönüşünde yapılacak sonra partide oluşturulan üst kurulla birlikte yaoılacak. Eski başbakan ve ekibinden adaylık başvurusu yapanların elemeye takılacağı belirtiliyor.kaynak: haber.sol.org.tr

Anahtar Kelimeler: Sadakat Ve Güven

    Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Adıyaman Belediye Başkanı Kim Olur?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->