G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

07 Aralık 2019 Cumartesi

Adıyaman Geriledi, Yoksullaştı

Haber7yaman Yayın Hayatına Devam Ediyor

Sitemiz haber7yaman yayın hayatına devam ediyor....

19 Eylül 2017 Salı 15:29
Bu haber 1037 kez okundu
Haber7yaman Yayın Hayatına Devam Ediyor
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

 2010 tarihinde kurulan www.haber7yaman.com okuyucu kitlesini artırarak yayın hayatına devam ediyor. ''Her Şeyden Haberdar Olun'' haber sloganı ile her türlü kesime hitap eden, tarafsız ilkeli haber anlayışı ile internet haberciliğinde topluma katkı sağlamayı hedefleyen öncü kuruluş olarak medya sektöründe ilerlemektedir. 
 Doğru, tarafsız ve en güncel haberler , makaleler ve bilgilendirmelerle her kesime ulaşmaya çalışan eğitici ve öğretici içerikli yayınları geliştirerek topluma faydalı olabilecek ve olan uyarılar yapan ve bunları yaygın h hale getiren örnek medya grubu olmaktadır.
 Siyasetten Spor'a , Ekonomi'den Sanat'a Genel'den Yerel'e her türlü kategorileri ile topluma faydalı olma çabası içerisindedir. Her görüşten  makale yazarını bünyesinde barındıran her kesimi bir araya getirmeye çalışan bir medya kuruluşu olma yolunda ilerlemektedir.
 
 Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri topluma aktarma amacı içerisinde yer almaktadır.Türkiye'de yaşanan olumlu ve olumsuz tüm kategorileride birleştirici söylemleriyle tüm kesimi bir araya getirme çabası içerisindedir. Gelişen internet haberciliğinde hızla ilerleyen bir medya grubu olarak teknolojinin gerektirdiği gelişmeleri takip eden bir kuruluştur. Kesinlikle kar amacı güdmeyen kuruluş olarak sektörde iilerlemektedir.

Bünyesinde barındırdığı kategoriler ile her türlü konularda bilgilendirme ve tanıtımlarla kitlesini bir arada tutmaktadır. Sosyal medyada (Facebook, Twitter vb ) takipçi sayısını her geçen gün artırmayı hedefleyen her geçen gün artan tıklanma sayısı ile google arama motorlarının gözdesi haline gelmiştir. Zengin içerikler geliştirerek google aramalarında üst sıralara çıkmayı amaçedinmektedir. 

Yayın hayatına başladığı günden bu yana her türlü kesime hitap eden kuruluş olarak 7. yılında sürekli gelişmeleri takip ederek hızla ilerlemektedir. 

Gelişmemize katkı sunan her türlü kesime teşekkür ediyoruz

HABER7YAMAN YÖNETİM KURULU


Anahtar Kelimeler: Haber7yaman

    Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->