G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

37- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

38- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

39- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

40- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

9- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

11- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

23 Ağustos 2019 Cuma

Ücretleri ödenmeyen maden işçileri eylem yaptı

Karaaslan: Seçime Rekor Düzeyde Katılım Oldu

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin, yazılı açıklama yaptı.

27 Haziran 2018 Çarşamba 22:29
Bu haber 257 kez okundu
Karaaslan: Seçime Rekor Düzeyde Katılım Oldu
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
 Karaaslan, 24 Haziran'da gerçekleştirilen seçime katılımın rekor düzeyde olduğuna işaret etti.

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde yüzde 87 oranındaki katılımın sadece önceki seçimlerin rekorunu kırmadığına dikkati çeken Karaaslan, dünyanın pek çok yerinde yüzde 50'yi ancak bulabilen katılımın çok üstünde oranla millet olarak 24 Haziran'da demokrasilerini daha da güçlendirme konusunda güçlü irade sergilediğini anlattı.

Karaaslan, 24 Haziran'ın Türkiye demokrasi tarihinde yeni bir dönemi başlattığını vurgulayarak, "24 Haziran'da sandıktan çıkan güçlü karar, milli iradenin zaferi, demokrasinin bayramıdır. Bu seçim irade, erdem ve cesaretle yola çıkanların yazdığı bir başarı hikayesi, büyük ve güçlü Türkiye'nin tarihe vurduğu mühürdür." açıklamasında bulundu. 

Milletin adamı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile milletin partisi AK Parti'ye verilen desteğin Türk milletinin büyüme ve kalkınmadan, eser ve hizmet siyasetinden yana olduğunu gösterdiğinin altını çizen Karaaslan, şunları kaydetti:

"Bu sonuç milletimizin büyük ve güçlü Türkiye'den, tüm dünyanın gözleri önünde 'Dünya beşten büyüktür.' diyen iradeden yana saf tuttuğunun en önemli göstergesidir. Milletimizin güçlü desteğinin bizlere büyük sorumluluk yüklediği bilinciyle yeni dönemde daha çok çalışacak, projelerimizi hayata geçirmeye devam ederken hak ve özgürlükleri geliştirme konusundaki kararlılığımızı sürdüreceğiz. Milletimizin oylarıyla açılan yeni dönemde güven ve istikrarla geleceğe umutla bakan bir Türkiye'yi Cumhurbaşkanımız, Meclis'imiz ve milletimizle birlikte şahlandıracak ve büyük hedeflerine ulaşmış bir Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceğiz."

    Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->