G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

09 Aralık 2019 Pazartesi

Adıyaman Geriledi, Yoksullaştı

Sarıeroğlu: 10 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlı Jülide Sarıeroğlu tarafından yapılan açıklamaya göre, bu yıl eğitim- öğretim döneminde güvenliğin daha iyi sağlanabilmesi için 10 bin güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

25 Eylül 2017 Pazartesi 21:36
Bu haber 1083 kez okundu
Sarıeroğlu: 10 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlı Jülide Sarıeroğlu, yeni eğitim- öğretim yılının hem veli ve öğrencilerin içini rahatlatacak uygulamalar olacağını hem de yeni iş imkanları sağlayacağını belirtti.

Çalışma Bakanı Sarıerğlu Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okulların daha hijyenli olması adına 40 bin işçi alımı yapılacağını ve şuan itibariyle öğrencilerin güvenliğini sağlamak amacıyla 10 bin güvenlik görevlisi alımı yapacaklarını açıkladı.
10 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Kamupersoneli.net olarak katılğımız TESK ESYEM Yetkilendirme Töreni Toplantısı'nda Bakan Sarıeroğlu'nun güvenlik görevlisi alımı açıklaması söyle oldu;
"İçişleri Bakanlığımız, Milli Eğitim Bakanlığımız ve Çalışma Bakanlığımız olarak ortak bir çalışma gerçekleştirdik ve risk sınıflarına göre ayırdığımız okullarımızda, toplum yararına çalışma programı kapsamında şuan itibariyle 10 bin kişi sertifikalı, belgeli güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğiz.
Bu bağlamda ailelerimizin yani velilerimizin içleri daha rahat edecek ve bizde bu durumdan dolayı daha mutlu olacağız. Çocuklarımızın sağlıklı, güvenli ortamlarda eğitim almaları için ortam sağlamayı bizim en önemli görevimiz olarak görüyürum. Çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli ortamlarda eğitim almaları için olanak sağlamak bizim görevimiz.
Bu eğitim- öğretim yılında aldığımız bu kararların hem veli ve öğrencilerimiz için önemli olduğunu, hem de yeni iş imkanları sağladığı için çok önemli adımlar olduğunu bildirmek isterim."
Kamu Personeli

Anahtar Kelimeler: 10binGüvenlik Görevlisi

    Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->