23 Nisan 2018 Pazartesi

Asgari Ücret 1603 Tl Oldu

Yafes Şırnak'ın Sesi Olacak

Yafes Dergisi ilk sayısını çıkarmaya hazırlanıyor.

15 Mart 2018 Perşembe 13:44
Bu haber 215 kez okundu
Yafes Şırnak'ın Sesi Olacak

 Gazeteci -Yazar Fatma Demir'in koordinatörlüğünde Şırnak'tan Türkiye 'de ses getirecek Şırnak'ın yapısını, kültürünü, tarihini, önemli şahsiyetlerini ve her türlü kökeni içinde barındıran Yafes Dergisi ilk sayısını çıkarmaya çalışıyor.  

Aslen Adıyaman' lı olan Fatma Demir kendisini Şırnak ile bütünleştiren kişiliği ile doğunun sesini Dünya' ya tanıtıyor.  Dergi içeriğinin zengin olduğu ve  toplumun merakla beklediği dergi 2018 yılı içerisinde piyasaya sunulacak 

Yafes Dergisi genel koordinatoru Fatma Demir, Dergimizi titizlikle hazırlamaya çalışıyoruz.  Şırnak'ın gizli kalmış eserlerini dergimizde işleyeceğiz. Ilk sayımızda yoğun bir ilgi var . Dergi Şırnak'ın tüm kesimine hitap ediyor. Aylık olarak çıkaracağımız dergide her ay bir konu ile gündem oluşturacağız. Dergi her masada, her kitaplıkta insanların gözlerine ve duygularına hitap edecek. Önemli görseller önemli röportajlar önemli şahsiyetler ile dergi dahada canlılık kazanıyor. Yafes herkesin dergisi dergiye sahip çıkmak onu yıllar boyunca Şırnak'ın vazgeçilmezi haline getirmeyi hedefliyoruz dedi.

Anahtar Kelimeler: şırnak

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Seçim Barajı Düşürülmeli Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV