G-302868

SOL1 -->

SOL 2 -->

SOL 3 -->

SOL 4 -->

SOL 5 -->

sağ dikey 1 -->

sağ dikey 2 -->

sağ dikey 3 -->

banner52

23 Temmuz 2018 Pazartesi

İşte Yeni Bakanlar

Annesihamile.com yayın Hayatına Başladı

Sitemiz; hamilelik, anne ve çocuk sağlığı, diyet, doğum, genel sağlık, dekorasyon, moda gibi konularında kullanıcılarımıza bilgi aktarma konusunda hizmet vermektedir.

19 Eylül 2017 Salı 15:14
Bu haber 371 kez okundu
Annesihamile.com yayın Hayatına Başladı

 Amacımız kullanıcılarımıza hamilelik ve genel sağlık ve buna benzer sağlık sorunları konusunda kullanıcılarımızı bilgilendirmek ve bilinçlendirmektir.

Hamilelik öncesi ve Doğum sonrası için oluşabilecek olumlu ve olumsuz etkileri kullanıcılara aktararak  ve bu konularda kullanıcılarımıza bilgi sahibi olmaları için gerekli çalışmaları özveriyle yerine getirmektir.

Doğum öncesi ve sonrası yaşanan olumlu ve olumsuzlukları hakkında kullanıcılarımızı bilgilendirerek gerekli tedirginliklerini ortadan kaldırmak ve kullanıcılarıma hamilelik belirtileri gibi konularda da kullanıcılarımızı aydınlatmaktır.

Hamilelik ve kadın hastalıkları konusunda kadınlar çok çekimser olduklarından dolayı hemcinsleriyle bile bu konular hakkında konuşmamaktadırlar. İnternet ortamında arayarak kendi sorunları hakkında bilgi sahibi olmayı daha çok önemsemektedirler. Bunun nedeni olarak içe bağımlılık ve kendini anlatamama seçeneklerini sıralayabiliriz. Ülkemizde yapılan araştırmalar sonucunda kadın hastalıkları konusunda Kadınların %65’i hamilelik dönemlerinde veya cinsel hastalıkları konusunda yaşanan problemlerden dolayı hemcinsine danışmayıp, internet ortamında merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar.

Bunun yanında diğer normal hastalıklar konusunda da istediği her türlü bilgileri internet ortamında rahat ve kolay bir şekilde bulup, bilgi sahibi olmaktadırlar. İlk paragrafta belirttiğimiz gibi kadınlar internet ortamında sadece sağlık, güzellik, hamilelik gibi konularda değil, dekorasyon, moda, diyet gibi konularda da; internet ortamı onlar için vazgeçilmez unsurlardan biridir.

Annesihamile.comailesi olarak yeni açılan  sağlık sitesinde kadınların bu tür sorunlarını giderecek çalışmalara imza atmak ve kadınların bu konular hakkında bilgi sahibi olmalarını amaç edinmektir. 

    Yorumlar

SAĞ SÜTUN 1 -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sitemizi Beğeniyor Musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SAĞ SÜTUN 2 -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
SAĞ SÜTUN 3 -->