G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

16 Aralık 2019 Pazartesi

Adıyaman Geriledi, Yoksullaştı

Fatma Ulubey Chp'den Adaylığını Açıkladı

Gazeteci Yazar Fatma Ulubey Chp den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

30 Nisan 2018 Pazartesi 14:41
Bu haber 921 kez okundu
Fatma Ulubey Chp'den Adaylığını Açıkladı
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
Gazeteci Yazar Fatma Ulubey Chp den milletvekili  aday adaylığını açıkladı. 
Haber7yaman muhabirinin edindiği bilgiye göre, Adıyaman Chp'den 2018 genel seçimler için ilk aday adaylığını açıklayan partinin emektar isimlerinden Fatma Ulubey oldu.

 ''Adıyaman'da bir kadın vekil değil  iki kadın vekil çıkaracaksınız ''
Parti il binasında yoğun bir katılımla partililere seslenen Chp Adıyaman milletvekili aday adayı Fatma Ulubey, '' Çok değerli yol arkadaşlarım Adıyaman'dan bir milletvekili değil iki kadın milletvekili çıkaracaksınız . Geçtiğimiz günlerde Samsat'ta deprem oldu.Samsat'lı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.İnşallah yaraları sarılır. Tak temennnimiz can kaybının olmayışıdır. İslam alemi için önemli bir gün tüm islam aleminin beraat kandilini yürekten kutluyorum. Kandilin seb-vgiye barışa dostluğa vesile olmasını diliyorum .Siyasette karar mekanizmalarında kadınların katılımın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum.Tüm kadınların sesi olmak istiyorum.Sadece kendi sesim olmak istemiyorum tüm kadınların sesi olmak istiyorum.Bu toplumun bir yarası olan şiddete uğrayan , tecavüze uğrayan , ezilen dövülen kadınların sesi olmak istiyorum. Gelin hep birlikte bir kadın milletvekili Ankara'ya gönderelim kadınlarımızın sesini Ankara'ya duyuralım.Örgüt disiplini ile yetişmiş bir arkadaşınız olarak örgütümün yanında basın açıklamamı uygun buldum diyen Ulubey, şun fadelerde bulundu.
'' İnannıyorum ki örgütlerimiz tabanın sesisini Ankara'ya duyuracaktır.Partimiz hak hukuk adalet anlayışı içerisinde  milletvekili adayı listelerini herkesin kucaklayacağı emeği olan mücadalesi olan arkadaşlarımızı toplumun karşısına getirecektir.Adıyaman iki dönemdir milletvekili çıkaramadı.Biz bunun acısını burukluğunu yaşıyoruz.Olağan üstü bir seçim arifesindeyiz.Bu kalabalığı görünce inanıyorum biz bir değil üç milletvekili çıkaracağız. Gün kişisel hesaplar ve çıkarlar yapma günü değil.Biz çocuklarımıza güzel yarın bırakmak için mücadele everiyoruz.Hiçbir menfaat ve çıkar için ödün vermedim. Benim çizgim Mustafa Kemal Atatürk ve onun kurduğu Chp'dir.24 Haziran da yapıalacak seçimlerde hayatım boyunca şimdide olduğu gibi vicdanın adaletin hukukun barışın ezilenin sesi olarak Chp'de aday adaylığımı siz değerli yöneticilerimize ve halkımıza sunuyorum daha adil daha demokratik bir  ülke için bende varım diyorum''

 Chp İl Başkanı Deniz Çakmak İse, Geçtiğimiz dönemde adaylık sürecinde gece gündüz birilikte çalıştık.Emeği çok fazla bu dönem emeği fazla olan kim olursa olsun partlimse onun yanında olacağız .Partimize emeği geçen Fatma Ulubey 'in aday adaylığı hepimize hayırlı olsun'' dedi.

 Fatma Ulubey'in aday adaylığı ile ilgili açıklama yapan Chp merkez ilçe Başkanı Hanifi Çavuş, Yerelde siyaset yapmanın sorunlarını sonuna kadar yaşayan bizler, bir kişinin Chp'den aday adayı olması durumunda hangi amaçlar doğrultusunda bu hedefe yürüdğünü çok iyi biliyoruz. Ulubey'de bizimle birlikte yerelde omuz omuza mücadele etmiş . Chp'nin bütün kulvarlarında yıllardır yarışmış değerli bir isim .Bzim temel hedefimiz bu ülkeye demokrasiyi tekrar getirmek, bizim hedefimiz parlamenter rejimi tekrar getirmek, bizim temel hedefimiz bu ülkeye huku devletini yeniden kazandırmak '' dedi. 
Anahtar Kelimeler: Fatma Ulubey

    Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->