G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

21 Şubat 2020 Cuma

Adıyaman Geriledi, Yoksullaştı

Fehmi Karakuş İl Genel Meclis Üyeliği İçin Başvurusunu Yaptı

Adıyaman’da AK Parti’de aktif olarak siyaset yapan Fehmi Karakuş, İl Genel Meclis üyeliği için AK Parti’den başvurusunu yaptı.

04 Aralık 2018 Salı 13:01
Bu haber 367 kez okundu
Fehmi Karakuş İl Genel Meclis Üyeliği İçin Başvurusunu Yaptı
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

 Adıyaman’da uzun dönem devlet kurumlarında çalışan Fehmi Karakuş, halk ile yetkililer arasında köprü vazifesi görmek için İl Genel Meclis üyeliğine talip oldu.

Başvurusunu AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış’a teslim eden Karakuş; “30 yıla aşkın bir süre Diyanet camiası içerisinde yer aldım. Görev yaptığım bütün köylerde halkın sorunlarının çözümü için muhtarla birlikte birçok soruna çözüm buldum. Atatürk Barajı çevresinde ve dağ köylerimizde görev yaptığım süre içerisinde sürekli olarak halkla birlikte oldum. Diyanet camiasından sonra AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı yönetiminde görev aldım. AK Parti’de görev aldığım süre içerisinde köy ziyaretlerinde bulunarak, halkın sorunlarını sürekli olarak yetkililere ileterek, çözüm arayışı içerisinde oldum. Halen AK Parti üyesi olduğum partimde aktif olarak üye olduğum gibi sürekli olarak toplantılara ve bütün etkinliklere katılmaktayım. Adıyaman merkeze bağlı olan Atakent (Karıcık) köyünde doğduktan bu yana Atatürk Barajı sınırlarına kadar bütün köylerde geniş bir çevreye sahibim. Bölgem olan ova köylerine daha çok hizmetin gelmesi için gecemi gündüzüme katacağım. Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yapmış olduğu hizmetlerden sonra köylerimiz modern bir hale kavuştu. 20 yıl öncesinde köylerimizde içme suyu bile bulunmazken, bugün ise bütün köylerimizde içme suları vatandaşlarımızın evlerine kadar gelmiş durumda. Şehir merkezinde halkımıza sunulan hizmetin aynısı köylerde halkımıza sunuluyor. Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ne kadar dua etsek azdır. Rabbim bana İl Genel Meclis üyeliği görevini nasip ederse, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda gecemi gündüzüme katacağım. Sürekli olarak halkın içerisinde olacağım” dedi.

    Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->