G-302868

SOL1 -->

SOL 2 -->

SOL 3 -->

SOL 4 -->

SOL 5 -->

sağ dikey 1 -->

sağ dikey 2 -->

sağ dikey 3 -->

banner52

23 Temmuz 2018 Pazartesi

İşte Yeni Bakanlar

Tütün Ana Mercan Tv'deydi

Chp aday adayı Fatma Ulubey Mercan Tv'de seçin nabzı programına konuk oldu.

11 Mayıs 2018 Cuma 15:07
Bu haber 560 kez okundu
Tütün Ana Mercan Tv'deydi

 Haber7yaman muhabirinin edindiği bilgiye göre, Chp Adıyaman miletvekili aday adayı Fatma Ulubey Mustafa İlik'in sunduğu seçimin nabzı programına konuk oldu. 24 haziran seçimlerine doğru aday adaylığını açıklayan Ulubey gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

''Tütün Ana ''

Adıyaman'ın yaşadığı tütün sorununa değinen Ulubey, Tütün Adıyaman'ımızın vazgeçilmez ürünüdür. Tarıma dayalı bir şehrin elinden tütünü nasıl alırsınız. Tütün çocuklarımızın okul harçlığı, kızlarımızın çeyizidir. Çiftçi bir ailenin bır kızıyım. Seçildiğim takdirde tütünün yasal statüye kavuşturulması adına mücadelemi sürdüreceğim. Halkın beni 'tütün ana '' olarak simgelemesi gurur veriyor. Halkım için tütün için mücadelemi sürdüreceğini belirtti.

''Erken Seçimin Olacağını Tahmin Ediyorduk''

Seçimin nabzı programında aday adaylığı ile ilgili düşüncelerini dile getiren Gazeteci Yazar Chp Aday Adayı Ulubey '' Bu konuda teşkilatlarımıza güveniyoruz .Erken seçimin olacağını tahmin ediyorduk. Ama 24 Haziran olacağını düşünmüyordum. Erken seçim kararının alınmasında ki en önemli etken ekonominin kötü gidişatıtır. Açıklanan manifestoda bu açıkça görebiliyoruz. Chp her zaman önergeler sundu ve bunlar 16 yıllık Akp iktidarı tarafından reddedildi. Emekliye birer maaş ikramiye vereceğiz dedik rededildi'' dedi.


Chp Adıyaman Aday Adayı Ulubey, Kadınlarımızın sesi olacağım Ezilenlerin sesi olacağım , İnsan haklarının en büyük savunucusu olacağım, tütünü parlemontoda savunucusu olacağım, Gençlerimizin analarımızın sesi olacağım sessizlerin sesi olacağım Adıyaman'ın çelikhan'ın Gölbaşı'nın Tut'un Besni'nin Sincik'in Samsat'ın sesi olacağım ve Adıyaman'ı en güzel şekilde temsil edeceğini belirtti.


    Yorumlar

SAĞ SÜTUN 1 -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sitemizi Beğeniyor Musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SAĞ SÜTUN 2 -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
SAĞ SÜTUN 3 -->