G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

07 Aralık 2019 Cumartesi

Adıyaman Geriledi, Yoksullaştı

Tütün Ana Mercan Tv'deydi

Chp aday adayı Fatma Ulubey Mercan Tv'de seçin nabzı programına konuk oldu.

11 Mayıs 2018 Cuma 15:07
Bu haber 1570 kez okundu
Tütün Ana Mercan Tv'deydi
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

 Haber7yaman muhabirinin edindiği bilgiye göre, Chp Adıyaman miletvekili aday adayı Fatma Ulubey Mustafa İlik'in sunduğu seçimin nabzı programına konuk oldu. 24 haziran seçimlerine doğru aday adaylığını açıklayan Ulubey gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

''Tütün Ana ''

Adıyaman'ın yaşadığı tütün sorununa değinen Ulubey, Tütün Adıyaman'ımızın vazgeçilmez ürünüdür. Tarıma dayalı bir şehrin elinden tütünü nasıl alırsınız. Tütün çocuklarımızın okul harçlığı, kızlarımızın çeyizidir. Çiftçi bir ailenin bır kızıyım. Seçildiğim takdirde tütünün yasal statüye kavuşturulması adına mücadelemi sürdüreceğim. Halkın beni 'tütün ana '' olarak simgelemesi gurur veriyor. Halkım için tütün için mücadelemi sürdüreceğini belirtti.

''Erken Seçimin Olacağını Tahmin Ediyorduk''

Seçimin nabzı programında aday adaylığı ile ilgili düşüncelerini dile getiren Gazeteci Yazar Chp Aday Adayı Ulubey '' Bu konuda teşkilatlarımıza güveniyoruz .Erken seçimin olacağını tahmin ediyorduk. Ama 24 Haziran olacağını düşünmüyordum. Erken seçim kararının alınmasında ki en önemli etken ekonominin kötü gidişatıtır. Açıklanan manifestoda bu açıkça görebiliyoruz. Chp her zaman önergeler sundu ve bunlar 16 yıllık Akp iktidarı tarafından reddedildi. Emekliye birer maaş ikramiye vereceğiz dedik rededildi'' dedi.


Chp Adıyaman Aday Adayı Ulubey, Kadınlarımızın sesi olacağım Ezilenlerin sesi olacağım , İnsan haklarının en büyük savunucusu olacağım, tütünü parlemontoda savunucusu olacağım, Gençlerimizin analarımızın sesi olacağım sessizlerin sesi olacağım Adıyaman'ın çelikhan'ın Gölbaşı'nın Tut'un Besni'nin Sincik'in Samsat'ın sesi olacağım ve Adıyaman'ı en güzel şekilde temsil edeceğini belirtti.


    Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->