G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

20 Ocak 2020 Pazartesi

Adıyaman Geriledi, Yoksullaştı

Adıyaman'da 40 Stk Kırmızıyı Dinledi

 “Adıyaman Sivil Toplum Kuruluşları Paltformu (40 STK)  Adıyaman Belediye Başkan Adaylarını Dinliyor”

18 Mart 2019 Pazartesi 12:31
Bu haber 498 kez okundu
Adıyaman'da 40 Stk Kırmızıyı Dinledi
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
Adıyaman Sivil Toplum Kuruluşları Başkanı Av. Ahmet IŞIK: “Adıyaman Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Adıyaman da 40 STK Başkanının bir araya gelerek oluşturduğu en büyük ve katılımcı resmi bir Platformdur. Adıyaman Merkez İlinde Belediye Başkan Adaylarının Adıyaman için düşündükleri projelerini organize edilen bir program dahilinde dinleyip kamu oyu ile paylaşıyoruz. Bu kapsamda İyi Parti Belediye Başkan Adayı Sayın Abudulkadir Kırmızı Adıyaman Sivil Toplum Kuruluşları Platformunu ziyaret ederek projelerini anlatmıştır. Biz Platform adına bu ziyaretlerinden dolayı İyi Parti Belediye Başkan Adayı Sayın Abulkadir Kırımızı’ya, İl Başkanı Kenan Doğan’a, Merkez İlçe Başkanı Hicri Gürosoy’a ve katılımcı üye STK Başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.” Dedi. 
İyi Parti Belediye Başkan Adayı A. Kadir Kırmızı konuşmasında; “31 Mart seçimi bilindiği üzere Yerel bir seçimdir. Ancak bu yerel seçim birileri tarafından ısrarla başka yerlere çekilmek isteniyor. Bizler 31 Martta Şehrimize Belediye Başkanı ve Meclis Üyelerini seçmek için oy kullanacağız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir şehirde başka bir Belediye Başkan adayı kazandığında veya kaybettiğinde varlığı tehlikeye düşecek kadar zayıf bir devlet değildir. Ve asla varlığı tehlikeye düşmez. Mevcut Belediye Başkanlığı son 5 yılda Adıyaman ilinde bir tuvalet bile yapmadılar. Son 15 yılda 15 ağaç dikselerdi inanın ben aday olmazdım. Ben bu şehirde 10 yıl Belediye Başkanlığı yaptım. Ben belediyeyi aldığım zaman Belediyenin 1 Katrilyon borcu vardır. Hepsini ödedik. Ben Milli Görüşçüyüm. Beni aday göstermemek için çeşitli entrikalara ve tuzaklara baş vurdular. Ancak bilmiyorlar ki Allah en iyi tuzak kurandır. Ve onların hileleri tuzakları Allahın izni ile bozuldu. Bu bir yerel seçimdir. Adıyaman hizmete susamıştır. Gelin hile ve tuzakları değil projelerimizi konuşalım. Biz projelerimizi açıklayan ilk adayız. Varsın birileri de bizim projelerimizden alıntı yapsın. Sorun değil çünkü biz isteriz ki kazanan Adıyaman olsun. Ben Adıyaman siyasi tarihinde Milli Türk Talebe Birliğinden bu yana piyasada olmayanlar, hiç başını kumdan dışarı çıkartmayanlar bugün kalkmış biz dava adamıyız diyorlar. Onları Adıyaman Milletvekillerini kendi konuşmalarında dinledik ve bize dediler ki Ak Parti bir dava partisi değil bir kitle partisidir. Şimdi kalkmış hangi davadan bahsediyorlar. Biz düne kadar TCK 163. Maddeden yargılandığımızda, 12 Eylül de pirin palaslarda işkence gördüğümüzde, 28 Şubatta Belediye Başkanı iken Batı Çalışma Grubu tarafından fişlemeler bizden istendiğinde, karşı çıkınca da 10 yıllık hapis cezası ile yargılandığımız dönemlerde bu dava adamları neredeydi? Erbakan hocamız hep şöyle derdi 1 varil süte 1 pislik girerse o süt haram olur. Allahın izniye siyasetimize duruşumuza ve kararlarımıza tek varil haram girmemiştir giremezde. Biz sağımıza solumuza bakmadan çalışacağız. Bizim anlayışımızda başkan koşarsa yönetim yürür, başkan yürürse yönetim durur. Biz her zaman Adıyaman ilimiz için koşanlardan olacağız inşallah. Mahallelerde yüz yüze yaptırdığımız anketlere göre şuan da 1. Ci durumdayız.
Bizim konu başlığımız öncelikle SU dur. Belediye Başkanlığım döneminde Kırkgöz içme suyu, koru içme suyu, Tut medetsiz içme suyu, havşeri suyu, gömikan ve koçali baraj projesi, bordür ve kilit taş fabrikası, beton boru fabrikası, karadağ konkasör tesisi, göksu konkasör tesisi, yeni mezarlık alanı, demokrasi parkı, eğri çayı projesi, sebze hali, karocu ve mermerciler sitesi, TPAO yolu üzeri 91 dönüm kamulaştırma ve atölye binası, Atatürk bulvarı vitrin projesi, çevre yolları, doğalgazın şehrimize kazandırılması, 71 adet çocuk parkı, organize sanayi bölgesi, belediye kent bilgi sistemi, artıma tesisi, oto komisyoncular sitesi, marangozlar sitesi, eski su işleri arsa kamulaştırması, otomasyon sistemi, 1.000 kişiye iş istihdam, huzur evi eserlerinin hepsini çok şükür Adıyaman ilimize kazandırdık. 
Allah izin verir ve milletimiz uygun görürse yapacağımız daha çok işimiz var. Projelerimiz arasında, eğri çayı park projesi, yağmur suyu için 3. Çevre yolu kuşaklama projesi, teknolojik asfalt plenti, şehir merkezine katlı otoparklar, kuzey güney çevre yolları, kaleye seyir kulesi, Ahmet hoca köyü mesire alanı, 1.000 kişiye istihdam, bayanlara özel yüzme havuzu ve çay bahçesi, yeni Belediye hizmet binası, demokrasi parkının genişletilmesi, üniversite, ünal petrol, otogar hükümet konağı önlerine köprülü kavşaklar, belediye çalışanlarına enflasyon farkı, Adıyaman spora destek, sokak hayvanları barınağı, Belediye Watsapp ve Bip hattı, adçöp mobil uygulaması, spor kompleksi, üniversite önü üst geçit, amatör spor kulüpleri ve taraftarlara destek, park toplu taşıma kampüs çevresine ücretsiz internet, sosyal yardımlar, üniversite öğrencilerine burs yer almaktadır. ” Dedi.

    Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->