G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

10 Nisan 2020 Cuma

Adıyaman Geriledi, Yoksullaştı

Beşiktaş 34. Başkanı Ahmet Nur Çebi Oldu

Ahmet Nur Çebi, BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda 5009 oy alarak Beşiktaş'ın 34. Başkanı seçildi.

21 Ekim 2019 Pazartesi 00:01
Bu haber 488 kez okundu
Beşiktaş 34. Başkanı Ahmet Nur Çebi Oldu
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
 Kongre Üyeleri Bjk  Yönetim Kurulu başkan ve üyelerinin belirlendiği Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda 11.10-17.00 saatleri arasında oylarını kullandı.
Toplantı Divan Başkanı Uluç Gürkan, oy sayımının ardından Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda; Ahmet Nur Çebi’nin 5009, Hürser Tekinoktay’ın 537 ve Serdal Adalı’nın 2983 oy aldıklarını açıkladı.

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda Beşitaş Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Ahmet Nur Çebi, sonuçların ilan edilmesinden sonra yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi:

“Bu toplantıda görev yapan divan kurulu ve çalışanlar ile benden desteğini esirgemeyen; aileme ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni bir döneme başlıyoruz. Bugün değişim başladı. Katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan, hedefi her zaman Beşiktaş’ı yukarı taşımak olan bir süreci başlatıyoruz. Önümüz aydınlık. Yönetici arkadaşlarımla birlikte söz veriyoruz; Beşiktaş’ın her bir kuruşu bize emanet. Yarın sabahtan itibaren Beşiktaşımıza hizmet etmeye başlayacağız. Beşiktaş Kongre Üyeleri, bindirilmiş kıtaların olmadığını olamayacağını kanıtlamıştır. Bana oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra herkesin birbirine sarıldığı bir Beşiktaş yaratmak için çalışacağız.”BAŞKAN AHMET NUR ÇEBİ KİMDİR?

1959 yılında Trabzon’da doğmuştur. 1978 yılında TED Karabük Koleji’nden 1983 yılında ise Marmara Üniversitesi Ekonomi Fakültesi’nden mezun olmuştur. Kaptan Demir Çelik, Çebi Denizcilik, Nur Gemicilik, Çebi Enerji ve Martaş Liman Tesisleri Yönetim Kurulu Başkan ve Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekilliği görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.


    Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->