G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

10 Nisan 2020 Cuma

Adıyaman Geriledi, Yoksullaştı

Süleyman Kılınç:Haksız kazanca el uzatanın elini keseriz

Saadet partisi il başkanı tarafından Adıyaman Belediyesinin yaptığı araç ihalesiyle ilgili ortaya atılan iddialara düzenlediği basın toplantısında yanıt verdi .

21 Ekim 2019 Pazartesi 22:31
Bu haber 314 kez okundu
Süleyman Kılınç:Haksız kazanca el uzatanın elini keseriz
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
Adıyaman Belediyesinin yaptığı araç ihalesiyle ilgili ortaya atılan iddialara düzenlediği basın toplantısında yanıt veren Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, “İlk gün dediğimiz gibi beytülmale sahip çıkmak en asli görevimizdir. Bu konuda hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayız” diye konuştu.

 Siyasi bir parti il başkanı tarafından, Belediyenin  yaptığı ‘Muhtelif Araçların ve İş Makinelerinin Kiralanması Hizmet Alımı’ ihalesiyle ile ilgili ortaya atılan iddialara düzenlediği basın toplantısında cevap veren Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ihalede hiçbir usulsüz durumun söz konusu olmadığını belgelerle açıkladı.

 Adıyaman Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen ve Adıyaman’daki gazeteciler cemiyeti başkanları ile yerel ve yaygın medya mensuplarının katıldığı toplantıya, “En hassas olduğumuz konuda ithamda bulunulması kabul edilebilir bir şey değil” diyerek başlayan Başkanımıza, Belediye Başkan Vekilimiz Av. Demirhan Seçilmiş, Belediye Başkan Yardımcıları Şerif Ayaz ve Mithat Töken ile ilgili birim müdürlerimiz ve personelimiz eşlik etti.

“BEYTÜLMALE SAHİP ÇIKMAK EN ASLİ GÖREVİMİZ”

 Toplantıda yaptığı konuşmada, yolsuzluk ve usulsüzlük konusunda hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayacağını yineleyen Kılınç, şunları dile getirdi: “İşin başından beri söylüyorum; burası beytülmaldir, yanlışa göz yummam, yanlış yapanın da gözünün yaşına bakmam. Herkes şunu iyi bilsin ki, hak ve hukuktan başka hiçbir bagajımız yok. Bilindiği gibi bu teknik bir konu, bir takım rakamlar çarpıtılarak veriliyor. Teknik detayları arkadaşlarımız sizlerle paylaşacak. Ancak şunun bilinmesini istiyorum ki, bu kadar zamlara rağmen bir önceki dönemle hiçbir fiyat farkı yok.”

  Tek gayelerinin Adıyaman için güzel işlere imza atmak olduğunu da ifade eden Dr. Süleyman Kılınç , “Bu memleket hepimizin arkadaşlar, gelin hep birlikte güzel işler yapalım. Güzel birlikteliklerle bu memleketi hak ettiği yerlere ulaştıralım. Bunun için de birbirimizin ayağına dolanmaktansa motive edici, neler yapabilirizi konuşalım. Biz hep katılımcı belediyecilikten yana olduk. Bir şey varsa gelin paylaşın birlikte yapalım. Burası herkesin malı” diyerek sözlerini tamamladı ve iddialar ile ilgili teknik bilgileri paylaşması için sözü Belediye Başkan Vekili Av. Demirhan Seçilmiş’e bıraktı.

Kaynak:Adıyaman Belediyesi

    Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->