G-302868

36- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

37- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

38- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

39- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

40- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

10- REKLAMI TIKLAYINIZ -->

12- REKLAMLARI TIKLA -->

13 Kasım 2019 Çarşamba

Adıyaman Geriledi, Yoksullaştı

ADYÜ Camiî İbadete Açıldı

Yapımı tamamlanan ve ilk Cuma namazı ile ilk teravih namazının kılındığı Adıyaman Üniversitesi Camiî Ramazan ayı ile birlikte Üniversite mensupları ile Adıyaman'lıların kullanımına açılmış oldu.

18 Mayıs 2018 Cuma 11:40
Bu haber 448 kez okundu
ADYÜ Camiî İbadete Açıldı
7- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ'nün de hazır bulunduğu eda edilen ilk namazda il protokolü Vali Nurullah Naci KALKANCI, Garnizon Komutanı Per. Alb. Davut KULALAR, Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev KUTLU, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih KARABACAK, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet YENER, İdare Mahkemesi Başkanı Alper ERGÜDER, İl Jandarma Komutanı J. Albay Ercan ATASOY, İl Emniyet Müdürü Metin ALPER de bulunarak ilk ibadet buluşmasına değer kattılar.

Bunun yanında Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Seyit TEMİR ve Prof. Dr. Hasan SOLMAZ, Genel Sekreter Doç. Dr. Mehmet KAYGUSUZOĞLU, akademik ve idari görevliler, öğrenciler ve halktan misafirler de bulundu.

Adıyaman Üniversitesi  Merkez Külliyesi içerisinde 10 bin metrekarelik alanda 750 metrekare oturum alanına sahip ve Selçuklu-Osmanlı mimarisinin bir sentezi olarak inşa edilen takriben dört bin kişilik kapasiteli camimiz gerek il protokolünün gerekse de cami cemaatinin büyük beğenisini toplarken, caminin resmi açılışının Ramazan sonrası ilerleyen bir tarihte gerçekleştirileceği bildirildi.


İl protokolü Cuma namazının ardından Üniversitemiz merkez Külliyesini gezerken öğrenciler ile koyu sohbetlerde bulundular.

    Yorumlar

26- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
3- REKLAMI TIKLAYINIZ -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
e-gazete
  • Güne Bakış Gazetesi - 16 Mayıs 2018 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
6- REKLAMI TIKLAYINIZ -->